Diaklub Nová Paka

…aneb zaregistrovaný spolek diabetických dětí,
kraj Královéhradeký


Navigace:

 • O nás
 • Akce
 • Diatábory
 • Napsali o nás
 • Sponzoři
 • Kontakt

 • Diatábor 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“

  Hlavní fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“

  I letošní rok Diaklub Nová Paka z.s. regionální centrum dětí s diabetem a s celiakií uspořádal za podpory Královéhradeckého Kraje edukační pobyt dětí v Českém ráji. Zúčastnily se jej čtyři desítky dětí z 5 krajů ČR, nejdále to měla jedna malá slečna od Brna, nejblíže kamarádi přímo z Jičína a Nové Paky.

  Letošní téma se neslo v duchu VIKINGŮ. Posledni červencový týden patřil tedy v českém ráji mladým diabetikům. Přestože počasí bylo proměnlivé, podařilo se vedoucím naplnit bohatý program: etapové hry, olympiáda, diskotéka, táborák, noční hra i tradiční celodenní výlet do srdce Českého ráje.

  Bylo by nespravedlivé vyjmenovat řadu jmen lidí, kteří se nejvíce podílely na konečném úspěchu akce a na někoho zapomenout. Přesto na dvě jména zapomenout nelze. Mudr. Jan Vosáhlo z Fakultní nemocnice Vinohrady, který se vzorně staral se zdravotní sestrou o glykémie dětí. Druhou osobou, kterou nemůžeme vynechat je Ing. Miloslav Pačesný. Ten je nejenom více jak 15 let předsedou spolku Diaklub Nová Paka, ale už nějaký čas je rovněž členem republikového výboru Sdružení diadeti ČR. A tak mu dejme slovo na závěr "Je pravdou, že příprava i realizace akce stála mnoho úsilí celého týmu vedoucích, ale nejpodstatnější je skutečnost, že děti byly spokojené. V anonymním dotazníku na závěr tábora nám vystavily výborně vysvědčení!"

  Výbor Diaklubu Nová Paka z.s.


  Fotografie z tábora

  1. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“" 2. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“" 3. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“"   4. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“" 5. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“" 6. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“"   7. fotka z tábora 2023 - „Kemp Zelené údolí - Vikingové“"

  Výroční zpráva

  Náš diaklub v televizi!

  Ikona Flash Playeru

  Poslechněte si naši hymnu

  Hlavní sponzoři

  logo sponzora

  Partner

  diadeti.cz
  logo sponzora

  Naše banka

  komerční banka

  Za pomoc velmi děkujeme našim sponzorům:


   


  Web tvoří Honza Novotný
  © 2011 - Diaklub Nová Paka