Diaklub Nová Paka

…aneb zaregistrovaný spolek diabetických dětí,
kraj Královéhradeký


Navigace:

 • O nás
 • Akce
 • Diatábory
 • Napsali o nás
 • Sponzoři
 • Kontakt

 • Akce roku 2019

  Písecká brána 2019

  Písecká brána 2019 - titulní fotografie

  I v letošním roce mezi oceněnými dětmi z celé České republiky za výtvarnou soutěž děti z Diaklubu Nová Paka nechyběly! Po "vítězném" Diacelu Písek zaujaly pěkné druhé místo v počtu získaných ocenení. Gartulujeme! Mezi těmi, kdo byli pověřeni předáváním cen byl kromě paní Generální ředitelky společnosti Novo Nordisk a paní předsedkyně zmíněného Diacelu i předseda našeho Diaklubu. Rovněž gratulujeme. Jedná se o milé ocenění jeho ceoloroční práce pro děti s diabetem a s celiakií.
  Výbor diaklubu

  Zobrazit detail + fotografie

  Den diabetu

  Den diabetu - titulní fotografie

  Náš diaklub oslavil den diabetu (Frederik Banting se narodil 11. listopadu) poněkod dříve a to zejména s ohledem na počasí, které v našich končinách nebývá již v listopadu vábné. Slavili jsme 12. října. Dostavilo se 60 osob včetně hostů, z toho téměř polovinu tvořily děti z krajů Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského, HLM Prahy. Fotky hovoří samy za sebe!

  Zobrazit detail + fotografie

  Sportem proti cukrovce

  Sportem proti cukrovce - titulní fotografie

  Dne 18. 5. 2019 se uskutečnila v Nové Pace akce Sportem proti cukrovce, kterou pro své členy (celkem čítá diaklub 4O rodin z regionu) uspořádal Diaklub Nová Paka. Akce sportem proti cukrovce se zúčastnily čtyři desítky účastníků z kraje Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a HLM Prahy, z toho polovina dětí. Pomyslný domácí dres oblékl Kuba Malý z Nové Paky. Na programu byl florbal, plavání, bowling a běh do schodů. Kromě diplomů si všichni odnesli pěkné vzpomínky. Akce se zúčastnil jako milý host za Město Nová Paka Mgr. Milan Pospíšil, místostarosta města. Diaklub Nová Paka děkuje partnerům akce za podporu s vstřícný přístup jeho personálu: ZŠ Husitská Nová Paka, Bazén Nová Paka, Bowling Nová Paka (Jiří Novák), město Nová Paka.

  Zobrazit detail + fotografie


  Výroční zpráva

  Náš diaklub v televizi!

  Ikona Flash Playeru

  Poslechněte si naši hymnu

  Hlavní sponzoři

  logo sponzora

  Partner

  diadeti.cz
  logo sponzora

  Naše banka

  komerční banka

  Za pomoc velmi děkujeme našim sponzorům:


   


  Web tvoří Honza Novotný
  © 2011 - 2019 Diaklub Nová Paka